השותפים במינגה

הכל התחיל- כששלושתינו העזנו לחלום ולעשות

“להיות במקומות שלא מצפים מאיתנו”

 

(ר.ק.)

יורם לביא, שותף

 

יורם מגיע מכמעט 20 שנות עשייה בתעשיית ההייטק, רבות מהן בילה ברחבי העולם בפתיחה וחדירה לשווקים חדשים. גילוי עולם היזמות העסקית-חברתית אשר מאפשר ליהנות מהטוב בשני העולמות, הביא את יורם להקדיש את כישוריו העסקיים לחיזוק עשייה עסקית אתית ופיתוח של טקטיקות חדשות שמהותן – קידום חברתי אפקטיבי.

 

מתוך ניסיונו כמנהל, כמהנדס, כקואצ’ר וכמי שהוביל תהליכים ארגוניים רבים, יורם מאתגר את כל מי שסביבו לראות רחוק יותר, לשאוף גבוה יותר, אך להישאר על הקרקע בכל הקשור ליחסים בין אנשים.

יונת יהושפט, שותפה

 

יונת, רואת חשבון בעלת ותק של למעלה מ 15 שנים, בעלת ניסיון רב בעולם הםיננסי ובעולם העסקי. מגיעה למינגה לאחר שנים רבות בתחום הכספים החל מהקמת עסק עצמאי בתחום שירותיי ראיית חשבון והנהלת חשבונות ועד ניהול קבוצת חברות פרטיות בעולם התעשייה .

הראייה הפיננסית והעסקית מאפשרת פיתוח וחיזוק עסקים חדשים ועסקים קיימים בעולם המשלוב של עסקי- חברתי.

ויקי בר, שותפה

 

ויקי ממנפת את יכולות היצירתיות שלה, החשיבה האנליטית והאנרגיה הבלתי פוסקת, על מנת לפתח מיזמים בעלי שורת רווח כפולה המבוססים על שיתופי פעולה עם מחזיקי עניין שונים, ופיתוח של מודלים חדשניים ועוצמתיים למימוש. עם יכולת מדהימה לפיתוח רעיונות ומהלכים חדשים, ולמימושם בשטח – ויקי מסייעת ליזמים וארגונים רבים לקפוץ למי היזמות העמוקים.

 

15 שנות ניסיונה בשיווק ובחשיבה אסטרטגית בארגונים גדולים, תואר והסמכה בראיית חשבון ו MBA מקנים לה בסיס רחב לפעילות המגוונת במינגה.

האנשים במינגה

הם אלה, שיחד איתנו, יום יום מעצבים את המציאות מחדש

“לא נוכל להצליח אם כל אחד מאיתנו יפעל לבדו”

 

(נלסון מנדלה)
דר' יובל דרור - יועץ ארגוני

דר’ יובל דרור

 

יועץ ארגוני משנת 1980 בין היתר בצה”ל וכשותף בחברת ייעוץ. מרצה בתחומי ההתנהגות הארגונית, ניהול שינוי ופיתוח ארגוני. חבר בארגונים כמו Society of Organizational Learning (SOL), Future Search Network. חבר ההנהלה הראשונה של א.י.פ.א, מיסד ועורכו הראשון של כתב העת ‘פיתוח ארגוני בישראל’.

כיום משמש גם כראש התכנית לתואר שני ביעוץ ארגוני בבית הספר למנהל עסקים ע”ש רקנאטי באוניברסיטת תל-אביב.

במינגה אמון על פיתוח הידע התאורטי שלנו ואיגודו בספר ראשון מסוגו.

אריה רוגל - מסייע למנהלי עמותות

אריה רוגל

 

שועל קרבות ותיק בעולם החברתי – אריה הוביל וניהל מספר ארגונים חברתיים גדולים, וכיום מתמקד בהנחלת הידע והניסיון שצבר בעצמו, תוך רתימה של מומחים נוספים במגוון תחומים, לסייע למנהלי עמותות להוביל עשייה חברתית אפקטיבית ובעלות קיימות. את כל אלו הוא מוביל במסגרת מיזם נקודת מבט.

דורון זקצר- יזם Shopgood

דורון זקצר

 

דורון החל כמפתח בעולם התוכנה, אך משיכתו הטבעית לסייע לאנשים הובילה אותו להוביל במשך שנים בהתנדבות קמפינים להתרמת כסף לניתוחים מצילי חיים, בעיקר לילדים. לאחר שהבין כי עולם העשייה החברתית הוא כמו חיידק שלא ניתן להיפטר ממנו, החל להקדיש את מלוא זמנו לכך. דורון הוא היזם שמאחורי הקניון החברתי – Shopgood, וממשיך לפזר סביבו טוב לב, סיוע לזולת ונחישות מעוררת השראה.

סופיה מיורקס

 

סופיה או כפי שאנו קוראים לה – סוניה עלתה לארץ מאוקראינה ולמדה הנהלת חשבונות. לסוניה ניסיון בהנהלת חשבונות בחברות גדולות. סוניה הצטרפה ל “על-זה לוקחים הכל בחשבון” מיום ההקמה ובחיוך נעים מוודאת כי ההנהלת החשבונות של לקוחותינו מתנהלת בצורה המקצועית ביותר.

שירה אברהמי

 

אחרי שנים של ניסיון במשרד פרסום גדול ושני תארים, שירה מצאה את המשרה המושלמת המשלבת בין אהבתה לפרסום, אנשים טובים ויחס אישי . היא זאת שבפועל תנהל לכם העמוד והקמפיינים והיא ממש טובה בזה.

עדי שרף - שותפה ב- TinyBrands

עדי שרף

 

עדי הקימה את העסק שלה כבר לפני שנים רבות, אך השקיעה את השנים האחרונות בבניית קהילה הממוקדת בברטרים בין עסקים, והמונה למעלה מ 13,000 כאלו. כיום היא מובילה ביחד עם יסמין את פיתוחו של המיזם TinyBrands, המהווה פלטפורמה שיווקית ומכירתית עבור עסקים זעירים.

שלמה כהן

 

שלמה כהן, בן 73 , עלה לפני שנים באנגליה שם למד חשבונאות וכלכלה , עבד במשך השנים במספר מקומות בישראל. לאחר אירוע רפואי קשה שעבר נותר שלמה עם 100% נכות וללא מקום תעסוקה . היכולות המקוצעיות והקוגנטיביות של שלמה מצויינים כפי שהיו
שלמה הצטרף לצוות “על-זה לוקחים הכל בחשבון” מחודש אפריל וממשיך לספק שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים .