ליווי עם ניסיון חברתי

אודות נקודת מבט

בתחילת 2015 החליטו מספר מנכלי ארגונים חברתיים לנצל את ניסיונם העשיר במגזר החברתי ולהקים את נקודת מבט, אשר שמה לה למטרה ללוות ולייעץ לעמותות לצלוח נקודות צומת בחיי ארגונים חברתיים. לנקודת מבט מודל עבודה ייחודי המבוסס על רב תחומיות וניסיון מעשי. לעמותה ו/או למנכ”לה מוצמד מלווה שהינו מנהל מנוסה מהמגזר החברתי ולצידו צוות מומחים ואנשי מקצוע ממגוון תחומים רלוונטיים והכרחיים. ידע מקצועי, ניסיון ניהולי וניסיון חיים, מאפשרים למלווה לתת מענה למגוון רחב של סוגיות ניהוליות ולצרכים הייחודיים של מנכ”לי הארגונים החברתיים.

אודות היזם

לאריה רוגל נסיון רב בתחום החינוך, לאחר שהיה מורה לפיזיקה ולכימיה וגם ניהל את בתי הספר התיכוניים מקיף בית שמש וגימנסיה ירושלים וגם היה שותף לצוות ההנהלה של מינהל החינוך בעיריית ירושלים.
לפני כעשור החליט רוגל לנצל את ניסיונו במגזר השלישי, וניהל את וראייטי ירושלים במשך כתשע שנים ואת מנהיגות אזרחית במשך שנה וחצי.
כפועל יוצא מהעשייה הזוף צבר אריה נסיון רב בניהול במהלך השנים, ניסיון זה כלל ניהול מערכות בסדרי גודל שונים תוך הפעלת תקציבים וכוח אדם, תוך קשרים עם גורמים רגולטוריים, עסקיים, חברתיים ועוד.
ניסיונו רב גם בהבראת מערכות במשבר, הקמת ארגונים חדשים וכבעל תעודת מאמן הוזמן אריה לא פעם ללוות מנהלים בשלבים שונים של עבודתם.

צרו קשר עם נקודת מבט:

טלפון 03-6245410

מייל   hello@nekudatmabat.org

language-icon   www.nekudatmabat.org